Nasza strona używa plików cookie's zapisywanych w pamięci Twojej przeglądarki. W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące obsługi cookie's i zablokować ich zapisywanie. Nie gromadzimy i nie przechowujemy żadnych danych osobowych użytkowników odwiedzających naszą stronę!

Bób

Pokaż:
Sortuj według:

Bób AQUADULCE

Bób Aquadulce to bardzo wczesna odmiana (wegetacja ok. 75 dni) przeznaczona do najwcześniejszych upraw. Wysiew w lutym i początku marca w mnożarkach lub w okresie późniejszym bezpośrednio do gruntu.Wzrost roślin ok. 90 cm. Strąki długości 20-25 cm zawierające po 5-7 nasion dużej wielkości (3..

0.00 zł Bez podatku: 0.00 zł

Bób MONICA

Nowa, prawdopodobnie najwcześniejsza odmiana bobu w Unii Europejskiej. Przeznaczona do upraw przyspieszonych i w polu. Wysiew w lutym i na początku marca w mnożarkach lub w okresie późniejszym bezpośrednio do gruntu. Polecany rozstaw roślin 75x10 cm (1200 roślin na 100 m2) Odmiana bardzo tol..

0.00 zł Bez podatku: 0.00 zł

Bób WITKIEM-MANITA

Bardzo wczesna odmiana bobu (wegetacja ok. 75 dni) do najwcześniejszych upraw przyśpieszonych i w gruncie. Wysiew w lutym i początku marca w mnożarkach lub w okresie późniejszym bezpośrednio do gruntu Odmiana bardzo tolerancyjna na zimno. Rośliny osiągają wysokość ok. 130 cm. Długie strąki (..

0.00 zł Bez podatku: 0.00 zł