Nasza strona używa plików cookie's zapisywanych w pamięci Twojej przeglądarki. W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące obsługi cookie's i zablokować ich zapisywanie. Nie gromadzimy i nie przechowujemy żadnych danych osobowych użytkowników odwiedzających naszą stronę!

Fasola szparagowa żółtostrąkowa

Pokaż:
Sortuj według:

Fasola szparagowa DIOR

Fasola szparagowa żółta DIOR ma strąki śr. 8–9 mm dł. 13–14 cm. Okres wegetacji w polu 73 dni (ok. 55 dni uprawach tunelowych). Do upraw pod osłonami i w polu. Delikatesowa jakość. Strąki intensywnie żółte, proste, wyrównane. Bezwłókniste i wyjątkowo smaczne.Fasola szparagowa żółta DIOR daje..

0.00 zł Bez podatku: 0.00 zł

Fasola szparagowa karłowa CAPITANO

Fasola szparagowa karłowa CAPITANO to żółta płaskostrąkowa fasola typu Romano. Strąki dł. 16 cm szer. 20 mm.Fasola szparagowa CAPITANO daje wysoki plon bardzo dobrze wybarwionych, mięsistych i smacznych strąków bez łyka. Odmiana nie ma tendencji do wylegania. Odmiana do przemysłu przetwórczego..

0.00 zł Bez podatku: 0.00 zł

Fasola szparagowa SPRINTER

Fasola szparagowa SPRINTER to prawdopodobnie najwcześniejsza żółta odmiana na rynku (ok. 60 dni w polu i ok. 50 dni  uprawach tunelowych)  Strąki śr. 10 mm dł. 14–15 cm. Fasola szparagowa SPRINTER doskonale nadaje się do upraw przyspieszonych w tunelach i w polu. Bardzo wczesn..

0.00 zł Bez podatku: 0.00 zł

Fasola szparagowa żółta BERGGOLD

Fasola szparagowa żółta Berggold to wczesna odmiana do upraw pod osłonami i w polu. Strąki są intensywnie żółte, długości 13-14 cm, średnicy 9 mm, bez łyka.Odporność: wirus zwykłej mozaiki fasoli, antraknoza. Niskie minimalne temperatury wschodów. Okres wegetacji od siewu do zbioru ok.58-61 dni...

0.00 zł Bez podatku: 0.00 zł

Fasola szparagowa żółta VOLTAGE

Fasola szparagowa VOLTAGE  to bardzo plenna wczesna odmiana. Strąki śr. 10 mm dł. ok.15 cm.  Okres wegetacji ok.73 dni w polu i ok. 55 dni w uprawach tunelowych. Do wielokrotnego zbioru. Strąki intensywnie żółte, proste, wyrównane. Bezwłókniste i bardzo smaczne.  Rośliny o moc..

0.00 zł Bez podatku: 0.00 zł