Nasza strona używa plików cookie's zapisywanych w pamięci Twojej przeglądarki. W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące obsługi cookie's i zablokować ich zapisywanie. Nie gromadzimy i nie przechowujemy żadnych danych osobowych użytkowników odwiedzających naszą stronę!

Fasola szparagowa zielonostrąkowa

Pokaż:
Sortuj według:

Fasola szparagowa ciemnozielona błyszcząca JACKSON

Fasola szparagowa JACKSON to następca odmiany LAWRENCE. Mocne rośliny o wzniesionym pokroju tworzą wysoko osadzone strąki długości ok. 15–16 cm i średnicy 10 mm. Strąki tej odmiany mają niezwykle ciemnozielony kolor z połyskiem, dzięki gładkiej skórce i woskowej powłoce. Ta cecha sprawia, że..

0.00 zł Bez podatku: 0.00 zł

Fasola szparagowa ciemnozielona PARKER

Mocne rośliny o wzniesionym pokroju tworzą wyróżniającej jakości, ciemnozielone strąki z lekkim połyskiem, długości 14–15 cm i średnicy 8–9 mm. Okres wegetacji 75 dni. Parker jest odmianą o nieco dłuższym okresie kwitnienia i bardziej tradycyjnym pokroju roślin. Jest odmianą bardzo plenną, d..

0.00 zł Bez podatku: 0.00 zł

Fasola szparagowa karłowa KANSAS

Wczesna zielona fasola płaskostrąkowa typu Romano.Strąki długości ok. 16 cm i szerokości ok. 20 mm. Rośliny o wysokości 45 cm o wzniesionym smukłym pokroju, do zbioru ręcznego i mechanicznego z przeznaczeniem na świeży rynek oraz do przetwórstwa.Odmiana powoli wykształca nasiona co pozwala n..

0.00 zł Bez podatku: 0.00 zł

Fasola szparagowa karłowa MOZENDA

Zielona fasola płaskostrąkowa MOZENDA typu Romano, następca odmiany KANSAS. Strąki długości ok. 16 cm i szerokości ok. 20 mm.Rośliny o wysokości 45 cm o wzniesionym smukłym pokroju, do zbioru ręcznego i mechanicznego z przeznaczeniem na świeży rynek oraz do przetwórstwa. Odmiana powoli wykszta..

0.00 zł Bez podatku: 0.00 zł

Fasola szparagowa zielona FERRARI

Fasola szparagowa Ferrari jest wczesną odmianą (60-63 dni) o ciemnozielonym kolorze i błyszczącej skórce. Strąk ok.13 cm, bardzo smukły (6,5-8 mm – 80%, 8-9 mm – 20%), doskonały w smaku, bez łyka, bardzo atrakcyjny na świeży rynek.Odporność: wirus zwykłej mozaiki fasoli, antraknoza, bakterioza..

0.00 zł Bez podatku: 0.00 zł

Fasola szparagowa zielona STANLEY

Strąki zielone (długości 12-14 cm i średnicy 8-10 mm) są wysoko osadzone (nie są narażone na choroby grzybowe i zanieczyszczenia). Smukłe rośliny sprzyjają dobremu wietrzeniu uprawy. Niepodatność odmiany na szarą pleśń i zgniliznę twardzikową. Stanley ma intensywne lecz krótkie kwitnienie - ..

0.00 zł Bez podatku: 0.00 zł

Fasola szparagowa zielona TEMPO

Fasola szparagowa TEMPO ma najkrótszy okres wegetacji ok. 60 dni w uprawach polowych oraz 55-57 dni pod osłonami. Roślina z dużym wigorem i mocnym systemem korzeniowym. Zielone, proste strąki są wysoko osadzone, dobrze wypełnione miąższem, długości ok. 13-14 cm. śr. 8-9 mm 40%, 9-10,5 mm 60%..

0.00 zł Bez podatku: 0.00 zł