Nasza strona używa plików cookie's zapisywanych w pamięci Twojej przeglądarki. W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące obsługi cookie's i zablokować ich zapisywanie. Nie gromadzimy i nie przechowujemy żadnych danych osobowych użytkowników odwiedzających naszą stronę!

Fasola szparagowa zielona STANLEY

Fasola szparagowa zielona STANLEY
  • Kod produktu: 190301141346
  • Dostępność: W magazynie
  • 0.00 zł
  • Bez podatku: 0.00 zł

Strąki zielone (długości 12-14 cm i średnicy 8-10 mm) są wysoko osadzone (nie są narażone na choroby grzybowe i zanieczyszczenia). Smukłe rośliny sprzyjają dobremu wietrzeniu uprawy. Niepodatność odmiany na szarą pleśń i zgniliznę twardzikową. Stanley ma intensywne lecz krótkie kwitnienie - zawiązuje strąki wyrównane pod względem wielkości. Odmiana nie zrzuca kwiatów i zawiązków strąków w okresie upałów. Powolne wykształcanie nasion pozwala na przedłużenie okresu zbioru ręcznego. Okres wegetacji ok. 75 dni. Stanley jest odporny na mozaikę fasoli, antraknozę i bakteriozę obwódkową.

W Polsce Stanley wykazał najwyższą plenność oraz zdrowotność w testach porównawczych ok. 30 odmian. Odmiana doskonale plonuje niezależnie od klasy gleby i warunków uprawowych.


Sprzedaż hurtową i detaliczną nasion fasoli szparagowej zielonostrąkowej prowadzi nasz sklep internetowy
- PRZEJDŹ DO ZAKUPÓW

Zadzwoń i zapytaj...

Atrakcyjne ceny fasoli szparagowej dla przemysłu!

Zadzwoń na numer 81 503 12 86 i zapytaj o aktualną ofertę.